Askıya At Hayata İyilik Kat

747

ASKIYA AT NEDİR?

Askıya At, hayata iyilik katmak isteyenlerin buluşma noktasıdır. Toplumumuzun en önemli özelliklerinden birisi olan yardımlaşmayı, bugünün gereksinimlerine uygun; kolay, hızlı ve şeffaf bir şekilde yapılmasına olanak sağlayan bir dijital platformdur.İhtiyaç sahiplerine doğrudan erişmemize yardımcı olan sivil toplum kuruluşları ile yardım sağlamak isteyen kişileri bir araya getiren platform, yardımlaşmanın en yalın hali olan “askıda ekmek” kültüründen ilham almıştır.Askıya At, ürün ve ya hizmet bazlı bağış olanakları sağlayarak, en ufak miktarların dahi fark yaratmasına yardımcı olmaktadır. İyilik havuzuna bırakılan bir damlanın büyüyerek bir denize dönüşmesine tanıklık edebileceğiniz bir ortamdır.

Bağışlar, güvenli ödeme yöntemleri vasıtasıyla, doğrudan etkinlik sahibi olan sivil toplum kuruluşlarına aktarılmaktadır. Sivil toplum kuruluşları da bu bağışları, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktadır. Böylelikle hem yardımın ulaşması noktasında hem de ödeme adımlarında güven içerisinde hareket edilebilmektedir.Askıya At, dijital dünyanın dinamiklerini çok iyi bilen ve anlayan, ulusal ve uluslararası tecrübeye sahip, duyarlı bir girişim ekibi tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Yardımlaşmanın, toplumumuzu ayakta tutan en önemli sütunlardan birisi olduğunu düşünen Askıya At ekibi, bu konseptin günümüze uyarlanarak çok daha pratik bir hale getirilmesi gerektiği inanıcıyla bu platformu gerçekleştirmiştir.

Yardımseverlik, senenin sadece bir kaç haftasına özel bir durum değildir. Ayrıca maddi destek, doğru yönlendirildiğinde, miktarına bakmaksızın son derece etkili olan bir yardımlaşma şeklidir. Yeri geldiğinde ufacık bir miktarla, düzenli olarak desteklenebilecek tipte etkinliklerin güven içerisinde kullanılabilecek bir platformda toplanması, Askıya At projesinin bir diğer motivasyonudur.  Askıya At, adının geçtiği her etkinlikte güven duyulan ve yardımlaşmayı kolay hale getiren bir platform olmayı hedeflemektedir.

ASKIYA AT KAMPANYALARI:

Kelebek Çocuklarımızın Medikal İhtiyaçlarını Karşılıyoruz

Tedavisi henüz mümkün olmayan ama yaşam kalitelerini arttırabileceğimiz kelebek hastası çocuklarımız için krem, sargı bezi ve iğne ucu temin etmekteyiz. Desteğinle, onlara daha acısız bir yaşam sunabiliriz.

Otizmli Çocuklarımızın Özel Eğitime Kavuşmalarını Sağlıyoruz

Otizm doğuştan gelen ve yaşamın ilk 3 yılında iletişim problemleri ile kendini gösteren gelişimsel bir bozukluktur. Nedeni hala bilinemeyen otizmin tek tedavisi erken tanı, sürekli ve yoğun eğitimdir. Eğitim ile otizmli bir çocuk yeniden doğabilir.

Ormandaki Yalnız Dostlarımıza Mama Götürüyoruz

Sahipsiz sokak hayvanları başta olmak üzere tüm hayvanların yaşam hakları ile refahlarını korumaya yönelik çalışmalarda bulunmaktayız. Desteklerinizle, sahipsiz canlarımızın mama ihtiyacını karşılıyoruz.

LİNK: https://askiyaat.org/tr
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir